Body Beauty Clinic

ME
NU

Aktualności

Dieta dla Dwojga

Strona główna » Aktualności » Dieta dla Dwojga
Wszystkie opracowane przez nas programy dietetyczne są indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Każdy program dietetyczny przygotowany przez naszą poradnię dietetyczną jest starannie przemyślany. Żadnemu klientowi nie wydajemy jadłospisów na poczekaniu w trakcie wizyty.

Promocja obowiązywać będzię do:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Warto skorzystać z porad u dobrego dietetyka?

Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Fit Dietetyk. To co nas wyróżnia na tle innych poradni dietetycznych to przede wszystkim bardzo zindywidualizowany system opieki i bardzo wysoka jakość świadczonych usług. Standard usług w naszej sieci podlega systemowi kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia Sportowego Fit Dietetyk. Rezerwacje pod nr tel 506076810

Indywidualny i starannie przygotowany program dietetyczny

Wszystkie opracowane przez nas programy dietetyczne są indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów.

Przy projektowaniu planów żywienia bierzemy pod uwagę szereg rozmaitych czynników, jak stan zdrowia, budowę ciała, poziom aktywności fizycznej, ewentualne priorytety treningowe, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe itp.

Każdy program dietetyczny przygotowany przez naszą poradnię dietetyczną jest starannie przemyślany. Żadnemu klientowi nie wydajemy jadłospisów na poczekaniu w trakcie wizyty.

ZOBACZ TAKŻE

Epila Laser – Nowość w B&BClinic

Epila Laser – Nowość w B&BClinic

Epila Laser to urządzenie do trwałego usuwania włosów (epilacji), precyzyjnie penetruje warstwy skóry i dociera do mieszków włosowych, wywołując zjawisko selektywnej fototermolizy.

Terapia zaburzeń dna miednicy

Terapia zaburzeń dna miednicy

Zapraszamy na terapię zaburzeń dna miednicy do naszej certyfikowanej fizjoterapeutki uroginekologicznej mgr. Anny Cieplik w Body&Beauty Clinic w Zielonkach.