Body Beauty Clinic

ME
NU

Aktualności

Zabieg Mesoestetic Age Element

Strona główna » Aktualności » Zabieg Mesoestetic Age Element
Mesoestetic Age Element - epigenetyczna pilegnacja anti-aging - pierwszy kompleks przeciwstarzeniowy o działaniu epigenetycznym zawierający trzy składniki aktywne o działaniu anti-aging: kwas szikimowy, kwas maślinowy, izokwercetyna.
mesoestetic

Zabieg przeciwstarzeniowy Mesoestetic Age Element

Mesoestetic Age Element – epigenetyczna pilegnacja anti-aging- pierwszy kompleks przeciwstarzeniowy o działaniu epigenetycznym zawierający trzy składniki aktywne o działaniu anti-aging:

  • kwas szikimowy-przedłuża żywotność komórek
  • kwas maślinowy -nawiża,ujędrnia ,zagęszcza
  • izokwercetyna – silny antyoksydant -chroni skórę przed działaniem wolnych rodników

Personalizowane zabiegi łączące unikalne doświadczenie, efektywność działania i doznania zmysłowe.

Etapy zabiegu

DIAGNOZA – analizuje czynniki wpływające na proces starzenia sie skóry i określa indywidualny protokół dla każdego pacjenta PRZYGOTOWANIE – faza oczyszczania i demakijażu STYMULACJA – faza odnowy , wzmacniajaca regeneracja naskórka i optymalizująca penetrację zastosowanych w kolejnym etapie składników aktywnych AKTYWACJA – spersonalizowany skład w oparciu o stopień starzenia się skóry i jego widoczne oznaki na skórze – rozjaśnienie kolorytu , jędrność, redukcja zmarszczek i poprawa gęstości WZMOCNIENIE – indywidualnie dobrana faza wzmocnienia , aby zapewnić dodatkowe składniki aktywne

Dodatkowo

Zabieg wzbogacony jest masażem mioplastycznym twarzy

Czas trwania zabiegu i cena

  • Czas trwania: 75 min.
  • Cena: 390 zł

ZOBACZ TAKŻE

Zabieg wygładzający na ciało – Floral Body Care

Zabieg wygładzający na ciało – Floral Body Care

Zmysłowa ,profesjonalna pilęgnacja ciała oparta na skoncentrowanych ekstraktach olejowych z 7 specjalnie wyselekcjonowanych gatunków kwiatów: peonii, róży, kwiatu wiśni, neroli, lawendy, czarnego bzu, jaśminu.

Usuwanie tatuaży oraz makijażu permanentnego

Usuwanie tatuaży oraz makijażu permanentnego

Laser Nd YAG jest wyposażony w funkcę PicoLaser. Jest zaawansowanym laserem picosekundowym drugiej generacji, który jest bardziej skuteczny i bezpieczniejszy niż tradycyjne lasery.

Zamykanie naczynek

Zamykanie naczynek

Laser Nd YAG skuteczne radzi sobie w walce z nieestetycznymi naczynkami, trądzikiem różowatym i rumieniem, a także z oznakami upływu czasu: wiotkością skóry i zmarszczkami.