Body Beauty Clinic

ME
NU

Aktualności

Usuwanie tatuaży oraz makijażu permanentnego

Strona główna » Aktualności » Usuwanie tatuaży oraz makijażu permanentnego
Laser Nd YAG jest wyposażony w funkcę PicoLaser. Jest zaawansowanym laserem picosekundowym drugiej generacji, który jest bardziej skuteczny i bezpieczniejszy niż tradycyjne lasery.

Usuwanie tatuażu oraz makijażu permanentnego Laser ND YAG

Jako innowacyjny, najpotężniejszy laser pikosekundowy o ultra krótkim impulsie zapewnia szybsze rezultaty przy mniejszej liczbie sesji terapeutycznych. Energia, która jest dostarczana za pomocą tego lasera, dociera do głębszych warstw skóry. Zabieg tym laserem jest po prostu wydajniejszy i skuteczniejszy od tego, co dotychczas stosowano na rynku.

Łączy trzy długości fali w jednym urządzeniu, co przekłada się w bezpośredni sposób na skrócenie czasu zabiegu, podnosi jego komfort, zmniejsza cały okres terapii i gwarantuje bezpieczeństwo.

Jakie rezultaty daje PICOLASER

Laser ma bardzo szerokie spektrum zastosowania. Można nim skutecznie usuwać kolorowe tatuaże i makijaż permanentny.

Laserowe usuwanie tatuaży to zabieg pozwalający na pozbycie się niechcianego tatuażu wykonanego poprzez wprowadzenie tuszu w głębokie warstwy skóry. Metoda laserowa polega na emisji wiązki o wysokiej energii, która rozbija cząsteczki pigmentu i prowadzi do rozjaśnienia tatuażu podczas kolejnych zabiegów. W przypadku tatuaży o dużych rozmiarach oraz wielu kolorach, konieczne jest wykonanie zabiegu w kilku etapach. Ich liczba uzależniona jest między innymi od rodzaju barwnika tatuażu, jego głębokości, sposobu wykonania, umiejscowienia, a także indywidualnych uwarunkowań Pacjenta.

Laser nie pozostawia blizn oraz sprawia, że czas rekonwalescencji jest wyjątkowo krótki. ale doskonale sprawuje się także przy leczeniu blizn potrądzikowych, usuwaniu wszelkiego rodzaju przebarwień, rozstępów i różnego rodzaju zabiegów odmładzających.

Efekty usuwania tatuażu widoczne są zwykle po wykonaniu serii zabiegów. W celu całkowitego usunięcia tatuażu może być konieczne wykonanie od 3 do 10 sesji zabiegowych. Ich ostateczna liczba uzależniona jest od danego tatuażu oraz predyspozycji Pacjenta.

Zalety

 • Większość zabiegów nie wymaga znieczulenia.
 • Zabiegi laserem pikosekundowym pozwalają uniknąć poparzeń, bolesnego przegrzania skóry.
 • Cel zostaje osiągnięty bez uciążliwej i długiej rekonwalescencji i z minimalnymi dolegliwościami bólowymi.
 • Znieczulenie miejscowe stosuje się jedynie w przypadku usuwania rozstępów bądź tatuaży.

Zastosowanie

 • Usuwanie tatuażu kolorowego i makijażu permanentnego
 • Likwidacja głębokich i powierzchniowych zmian pigmentacyjnych
 • Leczenie rumienia lub trądziku różowatego
 • Rewitalizacja skóry i redukcja zmarszczek
 • Redukcja blizn potrądzikowych
 • Redukcja rozstępów
 • Leczenie grzybicy paznokci

Przeciwskazania

 • jakiekolwiek infekcje skóry w miejscu działania lasera
 • opalanie się w czasie krótszym niż 2 tygodnie przed zabiegiem dyskwalifikuje z leczenia
 • przyjmowanie leków fotouczulających i nadwrażliwość na światło

ZOBACZ TAKŻE

Zabieg Mesoestetic Age Element

Zabieg Mesoestetic Age Element

Mesoestetic Age Element – epigenetyczna pilegnacja anti-aging – pierwszy kompleks przeciwstarzeniowy o działaniu epigenetycznym zawierający trzy składniki aktywne o działaniu anti-aging: kwas szikimowy, kwas maślinowy, izokwercetyna.

Zabieg wygładzający na ciało – Floral Body Care

Zabieg wygładzający na ciało – Floral Body Care

Zmysłowa ,profesjonalna pilęgnacja ciała oparta na skoncentrowanych ekstraktach olejowych z 7 specjalnie wyselekcjonowanych gatunków kwiatów: peonii, róży, kwiatu wiśni, neroli, lawendy, czarnego bzu, jaśminu.

Zamykanie naczynek

Zamykanie naczynek

Laser Nd YAG skuteczne radzi sobie w walce z nieestetycznymi naczynkami, trądzikiem różowatym i rumieniem, a także z oznakami upływu czasu: wiotkością skóry i zmarszczkami.