Body Beauty Clinic

ME
NU

Aktualności

PRX T-33

PRX T33 to innowacyjna metoda chemicznej biorewitalizacji skóry, wykorzystywana w wielu problemach dermatologicznych oraz w walce ze skutkami starzenia się skóry

PRX T33 – Biorewitalizacja skóry

PRX T33 to innowacyjna metoda chemicznej biorewitalizacji skóry, wykorzystywana w wielu problemach dermatologicznych oraz w walce ze skutkami starzenia się skóry.

Zabieg PRX T33

Zabieg łączy w sobie właściwości liftingująco – odmładzające, oczyszczające i wybielające – bardzo łądnie USUWA PRZEBARWIENIA. Unikalne połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym zapewnia brak inwazyjności i klasycznego występowania efektu łuszczenia skóry.

Dla kogo zabieg PRX T33

PRX T33 może być wykonywany u osób w każdym wieku i o każdej porze roku – nawet latem! Peeling nie zawiera substancji fotouczulających.

Dla uzyskania optymalnych efektów zabieg powinnien zostać powtórzony 3-5 razy w co tygodniowym odstępie. Jednakże już po pierwszym zabiegu widoczne są spektakularne efekty!

PRX T33 może być łączony z innymi zabiegami np. mikronakłuwaniem. Jego działanie biorewitalizujące wspomaga działanie tych zabiegów i wzmacnia efekty końcowe.

ZOBACZ TAKŻE

Terapia zaburzeń dna miednicy

Terapia zaburzeń dna miednicy

Zapraszamy na terapię zaburzeń dna miednicy do naszej certyfikowanej fizjoterapeutki uroginekologicznej mgr. Anny Cieplik w Body&Beauty Clinic w Zielonkach.

Rehabilitacja w B&BClinic

Rehabilitacja w B&BClinic

Specjalizujemy się w diagnostyce wad postawy u dzieci i dorosłych, leczeniu urazów ortopedycznych oraz urazów sportowych.