Body Beauty Clinic

Kadra

Nasi lekarze

Body Beauty Clinic to miejsce, gdzie możesz odprężyć umysł i zadbać o piękno ciała. Nasz zespół to pełni pasji i zaangażowania profesjonaliści, którzy nieustannie rozwijają swoje umiejętności.

Marta Zwierzchowska

Jestem praktykującym lekarzem dentystą.Już podczas studiów medycznych moje zainteresowania skierowane byly w stronę medycyny estetycznej. Nieustająco rozwijam  się poprzez uczestnictwo w szkoleniach ,kongresach i konferencjach z zakresu powyższych dziedzin medycyny. Jestem też słuchaczką w Podylomowej Szkole Medycyny Estetycznej w Warszawie.Praca z pacjentami daję mi ogromną radość, a ich zadowolenie z leczenia jest dla mnie bezcenne.
Zapraszam serdecznie do gabinetu Body Beauty Clinic,gdzie z przyjemnością wykonam zabieg dostosowany do Państwa potrzeb.

Nina Miązek Zapała

Absolwentka kierunku lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończyła z wyróżnieniem. Autorka i współautorka licznych artykułów naukowych opublikowanych w prestiżowych czasopismach zagranicznych i polskich. Wyniki swoich badań naukowych wielokrotnie prezentowała na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Obecnie w trakcie specjalizacji z otorynolaryngologii.

Pasją dr Miązek-Zapały jest medycyna estetyczna. Ukończyła dwuletnie studia podyplomowe w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Anti-Aging działającym przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych, gdzie przyswoiła podstawy medycyny estetycznej od najbardziej doświadczonych trenerów. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w kursach oraz szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo pacjentów, dlatego wykorzystuje jedynie sprawdzone, certyfikowane produkty medyczne o najwyższej jakości. Specjalizuje się w małoinwazyjnych technikach poprawy jakości skóry takich jak: peelingi, mezoterapia, toksyna botulinowa, wypełniacze, stymulatory tkankowe i inne. Wykonuje zabiegi dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, tak aby osiągnąć satysfakcjonujący ale naturalny efekt.