Body Beauty Clinic

ME
NU

Aktualności

PRX T-33

PRX T33 to innowacyjna metoda chemicznej biorewitalizacji skóry, wykorzystywana w wielu problemach dermatologicznych oraz w walce ze skutkami starzenia się skóry

PRX T33 – Biorewitalizacja skóry

PRX T33 to innowacyjna metoda chemicznej biorewitalizacji skóry, wykorzystywana w wielu problemach dermatologicznych oraz w walce ze skutkami starzenia się skóry.

Zabieg PRX T33

Zabieg łączy w sobie właściwości liftingująco – odmładzające, oczyszczające i wybielające – bardzo łądnie USUWA PRZEBARWIENIA. Unikalne połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym zapewnia brak inwazyjności i klasycznego występowania efektu łuszczenia skóry.

Dla kogo zabieg PRX T33

PRX T33 może być wykonywany u osób w każdym wieku i o każdej porze roku – nawet latem! Peeling nie zawiera substancji fotouczulających.

Dla uzyskania optymalnych efektów zabieg powinnien zostać powtórzony 3-5 razy w co tygodniowym odstępie. Jednakże już po pierwszym zabiegu widoczne są spektakularne efekty!

PRX T33 może być łączony z innymi zabiegami np. mikronakłuwaniem. Jego działanie biorewitalizujące wspomaga działanie tych zabiegów i wzmacnia efekty końcowe.

ZOBACZ TAKŻE

Usuwanie tatuaży oraz makijażu permanentnego

Usuwanie tatuaży oraz makijażu permanentnego

Laser Nd YAG jest wyposażony w funkcę PicoLaser. Jest zaawansowanym laserem picosekundowym drugiej generacji, który jest bardziej skuteczny i bezpieczniejszy niż tradycyjne lasery.

Zamykanie naczynek

Zamykanie naczynek

Laser Nd YAG skuteczne radzi sobie w walce z nieestetycznymi naczynkami, trądzikiem różowatym i rumieniem, a także z oznakami upływu czasu: wiotkością skóry i zmarszczkami.

Resurfacing twarzy

Resurfacing twarzy

Pozytywne działanie resurfacingu, jest dostrzegalne już po pierwszym zabiegu. Skóra stopniowo staje się miękka i elastyczna a przebarwienia blakną. Zaleca się wykonanie zabiegu w kilku seriach, aby utrwalić i pogłębić efekty.