Body Beauty Clinic

ME
NU

Aktualności

Nowa generacja w pielęgnacji skóry

Strona główna » Aktualności » Nowa generacja w pielęgnacji skóry
Nowa generacja w pielęgnacji skóry! Technologia bezinwazyjnej plazmy. Zabieg prowadzi do całkowitej przebudowy architektury skóry.
plasonic

PLASONIC to nowa generacja pielęgnacji skóry

Plasonic to unikatowa technologia bezinwazyjnej plazmy. Dzięki zastosowaniu jonów zimnej plazmy, emitowanych na skórę poprzez energię o ultrawysokiej częstotliwości, zabieg prowadzi do całkowitej przebudowy architektury skóry. Ponieważ plazma działa na wszystkich poziomach skóry, jest nie tylko doskonałym zabiegiem anti-agning zagęszczającym struktury skóry, ale także prawdziwą alternatywą dla mezoterapii igłowej. Ponadto zabieg Plasonic doskonale sprawdza się w terapiach skór problematycznych, trądzikowych i tych z przebarwieniami.

Rezerwacje pod nr tel 506076810

Efekty po zastosowaniu zabiegów

  • 9Sterylizacja
  • 9Dostarczanie substancji aktywnych
  • 9Zwiększenie absorbcji
  • 9Efekt tonujący
  • 9Redukcja zmarszczek
  • 9Regeneracja skóry

Film reklamowy PLASONIC

ZOBACZ TAKŻE

Zabieg Mesoestetic Age Element

Zabieg Mesoestetic Age Element

Mesoestetic Age Element – epigenetyczna pilegnacja anti-aging – pierwszy kompleks przeciwstarzeniowy o działaniu epigenetycznym zawierający trzy składniki aktywne o działaniu anti-aging: kwas szikimowy, kwas maślinowy, izokwercetyna.

Zabieg wygładzający na ciało – Floral Body Care

Zabieg wygładzający na ciało – Floral Body Care

Zmysłowa ,profesjonalna pilęgnacja ciała oparta na skoncentrowanych ekstraktach olejowych z 7 specjalnie wyselekcjonowanych gatunków kwiatów: peonii, róży, kwiatu wiśni, neroli, lawendy, czarnego bzu, jaśminu.

Usuwanie tatuaży oraz makijażu permanentnego

Usuwanie tatuaży oraz makijażu permanentnego

Laser Nd YAG jest wyposażony w funkcę PicoLaser. Jest zaawansowanym laserem picosekundowym drugiej generacji, który jest bardziej skuteczny i bezpieczniejszy niż tradycyjne lasery.