Body Beauty Clinic

ME
NU

Aktualności

COVID – działamy w trosce o Twoje zdrowie i naszego Personelu medycznego.

Strona główna » Aktualności » COVID – działamy w trosce o Twoje zdrowie i naszego Personelu medycznego.
DRODZY KLIENCI cały czas możecie na nas liczyć. Mimo nadzwyczajnej sytuacji w jakiej przyszło nam teraz działać, pracujemy, dopasowujemy się i dajemy z siebie wszystko!

Możecie na nas liczyć – cały czas jesteśmy otwarci

DRODZY KLIENCI cały czas możecie na nas liczyć. Mimo nadzwyczajnej sytuacji w jakiej przyszło nam teraz działać, pracujemy, dopasowujemy się i dajemy z siebie wszystko!

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii koronawirusa w Polsce i działań mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, a przede wszystkim w trosce o Twoje zdrowie i naszego personelu medycznego wdrożyliśmy dodatkowe środki bezpieczeństwa podczas wizyty u nas.

Jeśli zastanawiasz się ,czy skorzystać z usługi fryzjera czy kosmetologa pamiętaj , że do Nas przychodzą tylko klienci zdrowi.

Jakiekolwiek objawy zakażenia COVID-19 są poważnym przeciwskazaniem nie tylko do samego zabiegu, lecz w ogólne wizyty w placówce.

Wszelkie powierzchnie, z którymi mógł mieć kontakt klient są po zakończonej wizycie odkażane profesjonalnymi środkami biobójczymi. Fotele, leżanki czy stoły są zabezpieczane jednorazowymi pokrowcami i osłonami.

Dzięki temu szansa transmisji wirusa jest maksymalnie ograniczona

Zabezpieczenia przed wirusem

Nie ma jednak żadnych dowodów naukowych żeby szansa zakażenia w Naszej Klinice była większa, niż na przykład we własnym domu.

A z pewnością jest bezpieczniejsza od zamkniętych miejsc z dostępem publicznym – takim jak wnętrze autobusu czy tramwaju.

Regularne odkażanie, zabezpieczanie powierzchni użytkowych, specjalne maski i stroje dla pracowników, limity pacjentów czy badanie występowania objawów zakażenia COVID-19 mają maksymalnie zwiększyć poziom bezpieczeństwa klientów.

ZOBACZ TAKŻE

Epila Laser – Nowość w B&BClinic

Epila Laser – Nowość w B&BClinic

Epila Laser to urządzenie do trwałego usuwania włosów (epilacji), precyzyjnie penetruje warstwy skóry i dociera do mieszków włosowych, wywołując zjawisko selektywnej fototermolizy.

Terapia zaburzeń dna miednicy

Terapia zaburzeń dna miednicy

Zapraszamy na terapię zaburzeń dna miednicy do naszej certyfikowanej fizjoterapeutki uroginekologicznej mgr. Anny Cieplik w Body&Beauty Clinic w Zielonkach.

PRX T-33

PRX T-33

PRX T33 to innowacyjna metoda chemicznej biorewitalizacji skóry, wykorzystywana w wielu problemach dermatologicznych oraz w walce ze skutkami starzenia się skóry