Body Beauty clinic

Zabiegi

Zabiegi medycyny estetycznej

Toksyna botulinowa

Jedne z najbezpieczniejszych zabiegów w medycynie estetycznej, które cieszą się rosnącą popularnością wśród pacjentów. Starannie wykonany zabieg pozwala uzyskać szybki, długotrwały i spektakularny efekt w redukcji niektórych zmarszczek już po jednym zabiegu.

Mezoterapia igłowa

To jedna z najstarszych technik wśród zabiegów medycyny estetycznej. Seria zabiegów pozwala efektywnie przywrócić skórze świeżość i blask. Regularnie wykonywane wzmagają potencjał regeneracyjny skóry i zauważalnie spowalniają proces jej starzenia pozwalając zatrzymać młodzieńczą jędrność i blask skóry na długo.

Wypełnianie zmarszczek i wolumetria twarzy

Używając preparatów zawierających stabilizowany kwas hialuronowy o dużej gęstości możemy modelować rysy twarzy i dodawać objętości w miejscach naturalnego ubytku. Najpopularniejsze są: konturowanie kości policzkowych, wolumetria skroni, korekta kształtu nosa, asymetria twarzy. Dzięki temu twarz odzyskuje młodzieńczy wygląd.

Zobacz również

Zabiegi kosmetologiczne

Body Beauty Clinic to wyjątkowe miejsce zapewniające relaks i wyciszenie. Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach dostosowanych do każdego rodzaju skóry, zabiegi wykonujemy z zachowaniem wszelkich zasad higieny. W naszej klinice zadbamy o Państwa piękny wygląd i cudowne samopoczucie. Zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą naszych zabiegów kosmetologicznych, fryzjerskich oraz z zakresu medycyny estetycznej.

 

Dodatkowe zabiegi

osocze bogatopłytkowe tzw. wampirzy lifting jest preparatem powstałym na skutek obróbki krwi własnej pacjenta. Krew pobiera się za pomocą specjalnego zestawu zapobiegawczego, a następnie poddaje odwirowaniu i separacji. Osocze jest główną częścią składową krwi. Wirowanie i separacja pozwala zagęścić osocze tak, aby uzyskać w nim jak najwyższe stężenie płytek krwi.

Wskazania do zabiegu:

zniwelowanie pierwszych oznak starzenia się skóry

zmęczona skóra, brak napięcia, utrata  blasku, wiotkość

Efekty zabiegu

rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenia kolorytu, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry

przebudowa włókien kolagenowych

poprawa ukrwienia skóry

wygładzenie zmarszczek i fałd poprzez biostymulację komórek skóry

 

 

 

 

Usta

20 zł

Brwi

30 zł

Rzęsy

15 zł

Szyja

40 zł