Body Beauty Clinic

Medycyna estetyczna

Medycyna Estetyczna

Body Beauty Clinic to miejsce, gdzie możesz odprężyć umysł i zadbać o piękno ciała. Nasz zespół to pełni pasji i zaangażowania profesjonaliści, którzy nieustannie rozwijają swoje umiejętności.

W Body Beauty Clinic można nie tylko zrelaksować się podczas masażu czy zabiegu kosmetycznego, ale również poprawić niedoskonałości natury. Oferujemy usługi z zakresu fryzjerstwa, kosmetologii i medycyny estetycznej. W dzisiejszych czasach jędrna i zadbana skóra to nie fanaberia tylko podstawowy element zdrowego stylu życia.

Specjalizujemy się również w makijażu permanentnym. Makijaż permanentny sprawia, że czujesz się pięknie w każdej sytuacji. Korzystasz z życia i nie tracisz czasu na długotrwałe wykonywanie makijażu.

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie sztukę świadomej pielęgnacji, wysoko stawiasz na profesjonalizm wykonywanych zabiegów oraz jakość kosmetyków i sprzętu-to właśnie znalazłaś idealne miejsce dla siebie.

Dlaczego warto?

Ciesz się młodością na dłużej

Medycyna estetyczna pozwala Ci poprawić swoją fizyczną atrakcyjność.  Zabiegi medycyny estetycznej pomgają pozbyć się problemów tłustej skóry, trądziku ale również poprawić jej wygląd oraz nadać jej blask. 

Spraw by Twoja skóra nabrała blasku przez co poczujesz się o kilka lat młodsza!

 

Oferowane zabiegi

Toksyna botulinowa

Zabiegi z użyciem toksyny botulinowej należą do najczęściej wykonywanych przez lekarzy medycyny estetycznej. Stosowane są głównie w likwidowaniu zmarszczek( poziomych zmarszczek czoła, pionowych zmarszczek między brwwiami “lwia zmarszczka”, zmarszczek około oczodołowych “kurzych łapek”,zmarszczek dolnej powieki, brózd nosowych “zmarszczek króliczych”, zmarszczek wokół ust”zmarszczki palacza”, fałd wargowo-żuchwowych “linie marionetki”, fałdów brudkowych,”cellulitu bródki”, zmarszczek szyi. Toksyną botylinową możemy także korygoważ kształt nosa, leczyć uśmiech dziąsłowy, bruksizm”tarcie zębów”, możemy zniwelować asymetrię twarzy, leczyć nadpotliwość oraz różnego rodzaju blizny.

Mezoterapia igłowa

Jeden z najbardziej popularnych zabiegów rewitalizujących. Efekt widoczny jest w krótkim czasie. Podczas zabiegu substancje czynne m.in. kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy wprowadzane  są podskórnie. Koktajle dobierane są indywidualnie w zależności od wyniku analizy potrzeb skóry, przez doświadczonego lekarza. Po zabiegu skóra staje się napieta, odżywiona i nawilżona. Drobne zmarszczki są zniwelowane. Mezoterapia igłowa to idealny zabieg w terapiach profilaktycznych,aby opóźnić proces starzenia się skóry.

Wypełnianie zmarszczek i wolumetria twarzy

Dla kogo?

* dla osób, które chcą usunąć zmarszczki mimiczne oraz bardziej zaawansowane zmarszczki

* dla osób, które chcą poprawić owal twarzy bez użycia skalpela,

* dla osób, które chcą usunąć objawy starzenia się skóry

* dla osób, które chcą poprawić wygląd twarzy( powiększenie kośći policzkowych, wypełnienie zagłębień w okolicach skroni, zmiana kształtu i wielkości ust)

* dla osób, które chcą nawilżyć usta

* dla osób, które chcą przywrócić skórze młody i jędrny wygląd